Růžové údolí

Růžové údolí Originální název: Lover in the Rough

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-480-4

Alpress (2007) 978-80-7362-480-4 327

Román pro ženy, ve kterém se mladá žena vyrovnává s minulostí a nachází svou životní lásku.
Hlavní hrdinka Reba je nucena se vyrovnat se ztrátou svého přítele, staršího muže, který jí nejen nahrazoval otce, ale díky kterému objevila fascinující svět drahokamů. Stala se jejich znalkyní a dokonce s nimi obchoduje. Po svém příteli zdědila jeho vzácnou sbírku a jako poctu zemřelému chce o ní vydat knihu. Odjíždí do drsného prostředí Údolí smrti, která je dokonalou kulisou pro fotografování kolekce. Zde se seznámí s Chancem, zajímavým mužem, dobrodruhem, který svůj život zasvětil hledání kamenů po celém světě. Rozhodne se ho najmout, aby prozkoumal naleziště vzácných růžových turmalínů. Zdá se, že je spojuje něco více, než jejich společný koníček. Reba si však není jistá, jestli Chancemu nejde spíše o to získat důl, který jí patří, než o ni samotnou. (Založil/a: zuzik)

Bloodym
  10. 12. 2013, 14:13
Jestli mi nějaká romantická knížka přišla opravdu ujetá, tak to byla tahle. Půjčila mi jí spolubydlící na koleji, že je její oblíbená. Ale podle mě byla děsná