Slepičí lásky

Slepičí lásky Originální název: Slepičí lásky

Hejkal - 2006
ISBN: 80-86026-37-X

Hejkal (2006) 80-86026-37-X 156

V knize se proplétají příběhy několika lidí, kteří se v jednom horkém letním dni octnou na dálnici D1 a v jejím okolí. Jan Bína, poslanec za stranu, která určitě nevyhraje volby, jeho manželka Helena a milenka Petra, ukrajinský řidič kamionu plného slepic Mykola, nemocná holčička Soňa a její zmatená zamilovaná matka Majka, vysoký evropský úředník Frank a další postavy chtějí do večera toho dne, který je pro většinu z nich zlomový, vyřešit nějaký problém a rozhodnout se: mezi dítětem a kariérou, mezi bezpečnou rodinou a opojnou láskou, mezi odvahou a rezignací, mezi životem a smrtí... Ne všichni se ale večera dožijí. Čtivá knížka nejenom pro ženy. (Založil/a: VejaVenaVera)

Lucielle
  25. 11. 2011, 19:52
Odpočinková a nenáročná četba na maximálně čtyři zimní večery. Vcelku poklidný děj bez zvratů je ukončen smutnou zprávou. Knížka mě nijak nenadchla, ale každopádně jsem si u ní odpočinula.
VejaVenaVera
  13. 9. 2010, 22:42
U této knihy je zajímavý konec, kdy se dozvídáme, kdo z postav umře. Hodnotím 3 hvězdičkami, protože ne každý vstup nové postavy mě bavil ............