Vražda v lázních Třeboni

Moba - 2008
ISBN: 978-80-243-3267-3

Moba (2008) 978-80-243-3267-3 221
Moba (2002)

Zemřel houslista Pohanka během koncertu v lázeňském domě Aurora přirozenou smrtí, nebo byl zavražděn? Odpověď na tuto otázku nalezne velmi rychle patolog, a tak začíná pátrání po těch, kdo měli zájem na houslistově smrti. V kulise jihočeské Třeboně se rozvíjí děj, který nejen přibližuje život města, ale odhaluje také ty, kteří se neštítí zločinu na své cestě za ziskem. Rozřešení nachází dvojice kriminalistů brzy poté, co je u Schwarzenberské hrobky zavražděna tajemná rusovláska. Ta byla viděna s houslistou Pohankou jen několik hodin před jeho nedobrovolnou smrtí... (Založil/a: Milena)

LuciaLee
  23. 8. 2013, 18:22
Do knihy jsem se pustila protože jsem z Třeboně, musim říct že tím to počalo a i zkončilo, nevtáhla mě vůbec do dějě...Pro mě je důležitá zpětná vazba a tady jsem jí jaksi postrádala...ale pár bodů dávám za Třeboň :-) a podobnost postav čistě náhodná :-)