Úspěch a jeho spirituální dimenze

Úspěch a jeho spirituální dimenze Originální název: Úspěch a jeho spirituální dimenze

Eminent - 2007
ISBN: 80-7281-320-X

Eminent (2007) 80-7281-320-X 167

Úspěch je magické slovo, které se stalo zvláštním zaklínadlem nejen moderní doby. Lidé jej obdivují stejnou měrou, jako mnohdy závidí. Ať si to uvědomuje a připouští nebo ne, úspěch chce mít většina lidí. Pro každého z nás ovšem může znamenat něco zcela jiného, společenské postavení, vítězství, peníze nebo překonanou nemoc. Tato výpravná kniha volně navazuje na předchozí titul Poznej sám sebe - tajemství těla, duše a mysli. Přibližuje úspěch z té stránky, kterou bychom mohli nazvat radostná a pozitivní, nikoli tedy z té, která úspěšně vtahuje do záhuby. Jak říká podtitul a jeho spirituální dimenze, věnuje se především duševně-duchovním předpokladům a podmínkám, potřebným k jeho dosažení. Kniha ukazuje i to, co se skrývá za zrcadlem: Skutečnou povahu mýtů a fikcí, které jsou s úspěchem často spojovány. Popisuje nutné mentální zázemí k dosažení trvalého úspěchu a přináší osm důležitých zákonů, kterými se může řídit každý, kdo je vnitřně rozhodnut být v životě a práci bytostně úspěšný. Ve dvanácti klíčích potom nabízí setkání se sebou samým, s naším - jungovskou terminologií řečeno - Vyšším já. (Založil/a: skjaninka)

HellFire
  3. 3. 2015, 22:08
Pokud je někdo na vyšší vědomé úrovni, tahle kniha dokáže pootevřít dvířka k fungování lidské mysli, síle slov a myšlenek. A nejen to. Velmi poučné čtení.