Originální název: You Can Heal Your Life

ISBN: 978-80-7205-104-5

PRAGMA (2009) 978-80-7205-104-5 223
PRAGMA (2004) 80-7205-102-4 254
Nezjištěno / Jiné (1993) 80-85189-16-X 231 nakl. Radost

Autorka bestsellerů UZDRAV SVÉ TĚLO a MILUJTE SVÉ TĚLO je mezinárodně uznávaná představitelka hnutí New Age. Jejím základním poselstvím je: "Jsme-li na sobě ochotni mentálně pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc." Autorka se zabývá příčinami nemocí a její léčebná metoda, zdokonalená dlouhodobou praxí s pacienty, představuje souhrn konkrétních kroků, jak tyto příčiny nemocí odstranit. Její zkušenost je zároveň osobní: usilovnou mentální prací se jí podařilo vyléčit si rakovinu. Svůj život zasvětila pomoci druhým při objevování a využívání jejich potenciálu tvůrčích schopností. Učí nás odstraňovat překážky, které nám brání žít naplno a dosáhnout toho, po čem toužíme. (Založil/a: skjaninka)

ilon-a
  15. 4. 2016, 12:11
Musím přiznat, že na to, že knihy tohohle esoterického typu nemám moc ráda, tak tahle mě mile překvapila. Paní autorka používá opravdu hezké metody a snaží se šířit jen pozitivní myšlení a energii a snaží se přijít na příčinu našich případných problémů. Souhlasím s ní, že všechno je jen v hlavě, že veškeré naše problémy si vytváříme jen my samy, našemi myšlenkami. Moc se mi líbilo, že autorka zapojovala i příběhy svých klientů. Nejkrásnější na knížce však byla její estetika a barevné obrázky, kterými byla obohacená. Co mě naopak štvalo byly dost časté překlepy. To tu knihu nikdo nekontroloval?
Tatsume
  8. 5. 2015, 21:53
Kupovala jsem tuto knihu původně jako dárek, nakonec zůstala u mně...kniha si zaslouží ne být čtena, ale studována, znovu a znovu...
zelmi
  26. 4. 2013, 15:56
Velmi citlivě (když máte zrovna chmurné myšlenky anebo nějakou nemoc) a pozitivně napsaná kniha, která i pozitivně naladí. A pak už je jen na člověku, jestli si z ní něco vezme. Až uzraje čas, přečtu si ji znovu a určitě objevím zase něco nového.
michelle789
  9. 1. 2016, 19:13
Velmi citlivě popsány okamžiky a okolnosti, které se nám v životě dějí a hlavně z jakých příčin vznikají a jak jim předejít. Učí pozitivnímu přístupu k životu ve všech oblastech a učí, že když je víra a pozitivní mysl, nikdy není nic ztraceno. Kniha, které se určitě ještě vrátím. V každé životní situaci v ní člověk objeví něco nového.
zuzsar
  27. 9. 2012, 12:36
Základní kniha pro každého, kdo se chce duchovně rozvíjet a pracovat na sobě. Vše je krásně vysvětleno, jsou zde i cvičení. Velmi poučná kniha pro ty, které tato témata zajímají.