Já to dokážu

Originální název: I Can Do It

PRAGMA - 2004
ISBN: 80-7205-130-X

PRAGMA (2004) 80-7205-130-X 97

Kniha Louise L. Hayové nás učí, jak používat pozitivní utvrzovací výroky k tomu, abychom zlepšili a zdokonalili svůj život, který často nenaplňuje naše očekávání. Může tomu tak být i proto, že sama očekávání nevycházejí z našich skutečných potřeb a neopírají se o poznatky zákonů Vesmíru, pod jejichž vlivem žijeme. Abychom si správně určili svá očekávání, je třeba správně pochopit, jak Vesmír funguje a jaký je náš vztah k Životu, který žijeme. Technika utvrzování je prostá, avšak vyžaduje od nás nejen hlubší pochopení zmíněných zákonů, ale rovněž pochopení toho, co nám Život nabízí. Pozitivním utvrzováním se můžeme dojít k životu plnému uspokojení a radosti, k naplnění očekávání a k dosažení cílů, které si před sebe klademe. Přečíst tuto knihu nezabere mnoho času, její obsah však otevřené srdce povzbudí a do mysli přinese velmi zajímavý námět, o němž bude déle přemítat. (Založil/a: skjaninka)

rosavtrave
  7. 11. 2011, 22:22
Knížka je relativně stručná, obsahuje pokyny, jak se chovat a je dost podobná autorčině další knížce Miluj svůj život. Knihu si stačí přečíst, případně vypsat zajímavé, ale domů bych si ji já osobně nepořídila (zbytečně by zabírala prostor v knihovničce).
dajens
  14. 7. 2016, 16:59
Knížku jsem dostala darem. Zaobírá se několika oblastmi - vždy několik slov o tom, jak být úspěšný v lásce, zdraví a dalším. Dále také utvrzení, která by nám měla pomoci. Je dost stručná, ale když chcete nakopnout a pozitivní energii, z těch několik řádků ji myslím dostanete.