Nové tisíciletí

Originální název: Millennium 2000 - A Positive Approach

PRAGMA - 2009
ISBN: 978-80-7349-197-0

PRAGMA (2009) 978-80-7349-197-0 206

Známá americká spisovatelka Louise L. Hay se v tomto útlém svazku snaží oponovat všem lidem, kteří vnímají třetí tisíciletí jako dobu temna a očekávají katastrofy, jež budou postupně ničit naši planetu. Mottem celé knihy je pozitivní přístup a šíření lásky. A právě v tomto duchu vyznívají všechny příspěvky přátel Louise L. Hay shromážděné v jeden působivý celek. Promlouvají tu hlasy lékařky, filozofky, léčitelky, vědce, odborníka na zahradničení a životní prostředí a mnoha dalších známých a mezinárodně uznávaných osobností. Všichni tito lidé si uvědomují, že negace plodí jen další negaci a výsledkem toho je skutečně možná zkáza. Proto vedou lidi k tomu, aby se zaměřili na lásku, citlivost, soucítění a na péči věnovanou nejen vlastnímu zdraví, ale zdraví celé naší úžasné planety. Kniha Louise L. Hay je příspěvkem k pozitivnímu myšlení všech lidí, kteří překročili pomyslný práh třetího tisíciletí a snaží se, aby byl svět kolem nás skutečně příjemným místem pro život. (Založil/a: skjaninka)