Miluj svůj život - Meditace

Originální název: Meditations to Heal Your Life

PRAGMA - 2009
ISBN: 80-7349-002-1

PRAGMA (2009) 80-7349-002-1 263

Toto je kniha myšlenek, které v nás mohou vyvolat vlastní tvůrčí myšlenkový proces. Dává nám příležitost vidět jiné způsoby přístupu k tomu, co prožíváme. Vstupujeme do tohoto světa s čistou, jasnou myslí, zcela spojeni s naší vnitřní moudrostí. Jak rosteme, přijímáme obavy a omezení od dospělých osob v našem okolí. Než dosáhneme dospělosti, nasajeme spoustu negativních názorů, které si ani neuvědomujeme. A máme sklon budovat náš život a naše zkušenosti právě na těchto falešných názorech. Až budete číst tuto knihu, možná najdete výroky, s nimiž nebudete souhlasit. Je možné, že jsou v rozporu s vašimi názory. To je v naprostém pořádku. Říkám tomu "zamíchání hrncem". Nemusíte souhlasit se vším, co říkám. Ale prosím vás, abyste prozkoumali, čemu věříte a proč. Právě díky tomu se budete měnit a porostete. Začněte kdekoli v této knize. Otevřete ji podle vlastní vůle. Sdělení bude pro vás v tuto chvíli dokonalé. Možná potvrdí to, čemu už věříte, nebo ve vás vyvolá pochybnosti. To všechno je součást procesu růstu. (Založil/a: skjaninka)