Nebe může počkat

Originální název: Heaven Can Wait

Plejáda - 2010
ISBN: 978-80-87374-13-9

Plejáda (2010) 978-80-87374-13-9 246

Lucy Brownová je tak šťastná jako nikdy předtím. Má si brát muže svých snů - hodného, hezkého, chytrého Dana - a všechno, co vždycky chtěla, má konečně na dosah. Avšak noc před svatbou se Lucy přihodí smrtelná nehoda.
Musí se rozhodnout pro jednu ze dvou možností: přijmout celoživotní oddělení od své spřízněné duše a jít do nebe, nebo s Danem zůstat navždy... a stát se duchem. Pro Lucy existuje jen jedna volba - neopustit Dana. Ukáže se však, že všechno není až tak snadné, jak by se mohlo zdát. Pokud se Lucy chce stát duchem, musí najít životní lásku pro úplně cizího člověka... (Založil/a: icekafe)

Eviickaaa
  4. 6. 2013, 13:01
Líbolo se mi, že ačkoli byl hlavní námět smrt, bylo to pohodově napsaný. Potrhlá hrdinka neni potrhlá nesymaticky, děj je jednoduchej a tak nak pohodově plyne. Nevim jestli bych knihu ještě někdy otevřela, hlavně kvuli nezvyklému ději, kterej mi stačí přečíst jenom jenou, ale zpracování bylo fakt perfektní a i na ten obsah asi hned nezapomenu.
1307_A_0507
  17. 3. 2013, 20:22
Kniha se velmi dobře čte. To, že hlavní hrdinka umře po prvních několika stránkách, ničím na ději neubírá. Příběh je pěkně napsaný, není tam klasický happy end (jak by taky mohl, když je Lucy mrtvá?), a i když je hrdinka dost ztřeštěná, má moje sympatie