Hřbitovní tanec

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-803-6

BB art (2010) 978-80-7381-803-6 346

NOVINÁŘ ZAVRAŽDĚN
William Smithback Jr., význačný reportér listu New York Times, byl včera večer brutálně zavražděn ve svém bytě na Upper West side. Jeho manželka Nora Kellyová, archeoložka z Přírodopisného muzea, byla rovněž poraněna. Několik očitých svědků za útočníka označilo souseda z domu. Colin Fearing byl podle nepotvrzených výpovědí před deseti dny pohřben. Objevily se neoficiální zprávy o tom, že zvláštní agent FBI Pendergast se o tento případ zajímá... (Založil/a: Antonín)

Keatin
  29. 6. 2013, 11:35
Má první kniha s agentem Pendergastem a má první kniha od těchto autorů. Četla se vážně skvěle, ale dávám "pouze" 4 hvězdičky, a to kvůli určitým zvláštnostem, které mi nedokázali autoři vysvětlit. :)
VerenaLord
  23. 1. 2016, 12:09
Zklamání převeliké, už jen fakt, že jedna z hlavních postav celé Pendergastovy série zemře. Smithback dokresloval příběhy a dolaďoval nedotažené detaily. Bez něj příběhu něco chybí, byť zatím není jisté, co bude v dalších dílech. Příběh samotný je příšerně přitažený na vlasy a tak neuvěřitelný, jak jen to je možné.
Pend
  22. 9. 2013, 9:50
Podle mě jeden z těch slabších románů s agentem Pendergastem. Hned na začátku zemře jedna z důležitých postav celé série, celá zápletka působí hodně neuvěřitelně, hlavní záporák se v rozhodující chvíli chová jako idiot.
chrispe
  1. 3. 2013, 18:07
Výborné! Kniha mě pohltila hned od začátku (i když mi hned na začátku pěkně zvedla mandle vražda jedné z mých oblíbených postav). Koukám, že komentáře (které tu dosud jsou) nejsou moc pozitivní, což mě docela překvapilo. Já osobně mám tu knihu spojenou s pozitivními pocity. Btw: Pendergast přeci je něco jako "geniální nadagent" :D miluju ho, ale beru ho s VELKOU nadsázkou.
Buřinka
  21. 9. 2016, 10:41
Naštvaná jsem byla hned na úvod knihy, jak mi to autoři mohli udělat - zabít jednu z hlavních postav předchozí knihy? Smithback mi tak notně dlouhou chvíli v příběhu chyběl. Sice bylo v knize trochu více "duchaření" než v těch předchozích, ale je čtivá a myslím, že čtenáře nezklame.
Orina
  11. 12. 2011, 16:05
Miluju knihy s Pendargastem, ale tato mi nějak nesedla. Absolutně nebyla napínavá ... vidím, že jsem jediná, kdo si to myslí, takže je chyba asi ve mně :)
Henry Morgan
  28. 10. 2010, 23:59
Zatím poslední u nás vydaná kniha s agentem Pendergastem. Musím říct, že jsem začínal mít pocit, že z něj postupem času začínají dělat nějakého geniálního nadagenta ovládající vše na světě. Tady naštěstí ubrali na rozvíjení jeho vlastností a trochu se vrátili na začátek a musím říct, že to dílu jen prospělo. Moc se mi to líbilo, jen mě štve, že čekám na překlad rok a pak to přelouskám za dva dny.
Adas
  4. 2. 2013, 22:08
Upřímně řečeno jsem úplně nepochopila žánr a některé zápletky mi připadají psychologicky nevěrohodné. Ne, že bych to nepřečetla, ale nejsem z toho nijak divá.