Předehra k Duně: Corrinové

Předehra k Duně: Corrinové Originální název: Dune: House Corrino

Baronet - 2002
ISBN: 80-7214-465-0

Baronet (2002) 80-7214-465-0 567

Třetí kniha trilogie Předehra k Duně.

Příběh pouštní planety Arrakis přes předčasnou smrt svého autora nekončí. Zájem čtenářů si vynutil, aby se syn Franka Herberta Brian spojil s Kevinem J. Andersonem a postavy známé ze stránek Duny opět oživil.

Imperátor Shaddam Corrino se pokusí uchopit takovou moc, jakou ještě žádný člověk nikdy nezískal - a vrcholící napětí mezi Atreidy a Harkonneny napíše dramatickou tečku... (Založil/a: icekafe)

Zhabza
  21. 4. 2011, 11:12
Poslední část této knihy je asi tím nejlepším v celé sérii. Snad jediný případ, kdy jsem byl dějem i překvapen. Otázka je, jestli to všechno před tím nemohlo být kratší. Pokud jste se dočetli až sem, myslím že budete souhlasit. Pokud Vás serie nebaví, kvůli jejímu konci se rozhodně nemá smysl trápit a číst ji.
TheTom
  1. 7. 2012, 13:24
Nejlepší ze všech šesti prequelů k Duně. Brian Herbert konečně pochopil, kde je jeho místo, nesnaží se za každou cenu kopírovat otce, a přidává něco ze sebe. Příběh se taky konečně rozhýbal, takhle se mi to líbí.