Strážný anděl

Strážný anděl Originální název: Johnny Angel

Ikar - 2004
ISBN: 80-249-0424-1

Ikar (2004) 80-249-0424-1 134

Ve svém osmapadesátém románu, který je oslavou života, naděje a odpuštění, vypráví Danielle Steel působivý příběh o mateřské lásce k synovi, o tragédii, která téměř zničila rodinu... a o zázraku, který ji zachránil. Sedmnáctiletý Johnny Peterson dokáže pouhým slůvkem nebo úsměvem vnést světlo do místnosti, naplnit matčino srdce hrdostí a podnítit v lidech kolem sebe snahu o to nejlepší. Vysoký hubený Johnny, vynikající sportovec a student, měl před sebou nadějnou budoucnost - dokud vše nezmařila tragická automobilová nehoda. V následujících měsících se rodina pokouší poskládat střípky svých životů a uprostřed největšího žalu se stane zázrak. Johnnyho duch se začne zjevovat na těch nejnepravděpodobnějších místech - a vidí ho pouze dva lidé, kteří ho nejvíc potřebují: devítiletý bratr, jenž od jiné nehody před pěti lety vůbec nemluví, a matka, která odjakživa oddaně pečovala o svou rodinu, ale nyní potřebuje vlastního strážného anděla.

Faith
  4. 11. 2012, 11:35
Zajímavé téma, možná trochu smutné, dokonce jsem nacházela místa, kdy jsem se dívala dozadu, jestli už ji budu mít dočtenou. Po zažrání do tématu jsem ale pokračovala dál. Doporučuju "maminkám", vy si možná i popláčete.