Chci víc

Originální název: I Need More

Maťa - 1999
ISBN: 80-86013-89-8

Maťa (1999) 80-86013-89-8 144

Autobiografie známého rockera, jenž svérázným způsobem komentuje klíčové okamžiky svého života i tvorby. Kniha obsahuje množství divokých fotografií i textů, které Iggyho Popa řadí mezi ty nejlepší rockové básníky. (Založil/a: Mahoney)

Iggy Pop Iggy Pop
*21.04.1947

waltrk
  29. 10. 2011, 21:33
Iggy pop nevypravi, za neho vypravi heroin. Haahahahaha. Ja jsem mel presne opacnej pocit, nezlob se, kamo. Ja se ke konci nudil k smrti, na muj vkus zbytecne dlouhy.
Mahoney
  16. 9. 2010, 13:16
Krátké, ale o to intenzivnější vyprávění Iggyho Popa. Strhujícím způsobem popisuje své dospívání, začátky s rockovou muzikou, první zkušenosti s drogami a život rockové hvězdy první ligy. Žádné závažné čtení, spíš špinavý a živelný rock n\'roll.
lukalukasik
  7. 1. 2012, 13:19
Zábavné vyprávění a vůbec ne prázdné, nebo slabé. Vzhledem k délce Iggyho kariéry a života jde jen o střípky, takže člověk vlastně nemá představu jaký ve skutečnosti Iggy Pop je. Ale vidí jak myslí a co cítí, takže to není marné. Za mě všech pět. Podotýkám že nemám odstup jako někdo kdo jeho hudbu neposlouchá, takže pro nefanouška a nepříznivce extra impulsivních změn nemusí kniha působit tak přitažlivě.