Úterní erotický klub

Úterní erotický klub Originální název: Tuesday Erotica Club

Metafora - 2007
ISBN: 978-80-7359-103-8

Metafora (2007) 978-80-7359-103-8 305

Knížka vypráví o setkání čtyř žen, které spojuje jen jedno - pracují ve stejné firmě. Do úterního erotického klubu přivedl každou z nich zištný zájem: padesátiletá Margot, úspěšná právnička, si zde chce najít přítelkyně, které by jí pomohly vyplnit její volný čas - dosud jej věnuje práci a nákupům.Brooke, pracující příslušnice vyšší vrstvy a amatérská malířka, zde doufá nalézt inspiraci - a to nejen pro své obrazy. Lux pochází z nejnižších poměrů a doufá, že se tu dozví o jiném životě - a učí se dosud neznámá slova, např. paštika, smyslný, stavba díla, chlípně. Aimée, příležitostná fotografka, bývalá bohémka a ve čtyřiceti nastávající matka prvního dítěte, vlastně setkání iniciovala v panice z blížícího se mateřství, protože se děsila, aby neskončila v "plínkové jeskyni".Události kolem Úterního erotického klubu vedou k tomu, že všechny ženy najdou smysl dalšího života, a navíc malá Alexandra Grace získá tři skvělé tetičky. (Založil/a: Markenz)

Lisa Beth Kovetz Lisa Beth Kovetz
*??.??.1964

we.ri
  4. 12. 2012, 21:13
Pro mě to byl totální blábol. Nevím, co k tomu víc napsat, knížka naprosto o ničem, děj se tam nějakej odehrával, ale jinak... Pro mě to byla ztráta času.