Kočovná nevěstka

Originální název: Die Wanderhure

Euromedia Group - 2006
ISBN: 80-242-1628-0

Euromedia Group (2006) 80-242-1628-0 544

Marii se změní život v okamžiku, kdy si o její ruku řekne vypočítavý nemanželský syn hraběte, kterému jde jen o věno bohaté nevěsty. Rodina podlehne intrikám hraběte, které doženou Marri před soud. Je vyhnána z města a začíná její pouť potulné nevěstky. Dál a dál ji žene touha po pomstě... (Založil/a: Aerine)

Alča25
  13. 1. 2013, 18:48
Strhující román ze středověku. Přečetla jsem ho tzv. jedním dechem a úplně mě to vtáhlo do děje. Záporné postavy jsem přímo nenáviděla a přála jsem jim jen to nejhorší, což se mi nakonec splnilo. Je to velmi čtivá knížka a všem milovníkům historických románů doporučuji.
safety
  30. 5. 2012, 21:12
příjemné čtení, kdo má rád historické romány ze středověku, tak zklamaný nebude... akorát jsem vždycky při čtení těchto románů naštvaná, jaká v té době byla hrozná nespravedlost.. rozhodně mě ale středověk fakt baví
Petrolejka
  5. 10. 2011, 23:22
už od první stránky jsem byla vtažena do děje!Pro mne určitě ukázkový historický román!!!Krásně napsáno...i následující díly stojí za přečtení!