Bylo mi dvanáct let

Bylo mi dvanáct let Originální název: J’avais douze ans ...

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) - 1994
ISBN: 80-205-0395-1

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) (1994) 80-205-0395-1 146

Skutečný příběh 12-tileté dívky píšící o sexuálním zneužívání vlastním otcem. (Založil/a: rennie)

Kůstka
  1. 6. 2013, 20:51
Příběh, kterému prostě musíte věřit, i když já sama nemůžu uvěřit tomu, že existují takoví lidé jako otec Natálie. Otec, za kterým se postaví celá jeho rodina, protože on si je dokáže neskutečně omotat kolem prstu. Věří jemu místo strhané matky a třem dětem, kteří od něj díkybohu utekli. Ale nejhorší je, že obviněním otce to nekončí..
soniaf
  5. 10. 2012, 12:50
Naprosto dramatický příběh o neskutečném a dlouholetém zneužívání vlastním otcem!! Příběh skvěle dokresluje i jednoduchý styl vyprávění, z něhož každý může poznat, že autorka opravdu není profesionální spisovatelka. Na druhou stranu ale umí i těmi nejjednoduššími větami zachytit silné negativní emoce. Připadala jsem si, jako když to zneužívání prožívám s ním. BRR... Musím uznat, že po dočtení ve mně kniha zanechala opravdu hluboký dojem... Doporučuji všem otrlým čtenářům.
Ducii
  19. 4. 2016, 14:31
Důležité svědectví. Těžko uvěřit, že se takové věci stále dějí a přitom nikdo nic nemusí tušit. Knížka se nečetla snadno, což lez přičíst jednak tomu, o čem je, a jednak tomu, že autorka není žádná spisovatelka, ale oběť, která se snaží vypsat z toho, co zažila.
Tojaheva
  12. 5. 2015, 10:59
Hrozné, hrozné a ještě jednou hrozné. Žádné dítě si nezaslouží takovýto život a tak zkažené dětství.
Knížka je ale jinak velmi čtivě napsaná, takže jsem se do děje ponořila a jenom s hrůzou zjistilae, že to nekončí, ale stále pokračuje. Po pravdě si ani za mák nedovedu představit, že by mi toto dělal vlastní otec.