Ledová past

Originální název: Ice Trap

Ikar - 2008
ISBN: 978-80-249-1069-7

Ikar (2008) 978-80-249-1069-7 384

Život waleského chirurga Dafydda Woodruffa se ocitne v troskách ve chvíli, kdy obdrží dopis se zprávou, že v odlehlém kanadském městečku zanechal před patnácti lety kromě své minulosti také tehdy ještě nenarozená dvojčata. Dafydd ví, že nemůže být otcem dětí, ale testy DNA jeho tvrzení vyvracejí. V sázce je jeho manželství i kariéra. Rozhodne se tedy odcestovat na mrazivý sever Kanady a pochopit nemožné: Proč ho někdo nenávidí natolik, aby mu chtěl zničit život, a jak mohl zplodit potomky se ženou, s níž nikdy nespal? A jak už to bývá, v průběhu pátrání nachází odpovědi i na otázky, které ho nikdy nenapadlo si položit. (Založil/a: cleona)

Kitty Sewell Kitty Sewell

Orina
  2. 6. 2012, 14:46
Další kniha, kdy mám pocit, že jsem četla něco jiného než všichni ostatní :-D Za popis krásné přírody dávám hvězdičku, za dobrý nápad další, ale hodit myšlenku na papír, už se teda moc nepovedlo.
Lenka Kolovratníková
  2. 9. 2016, 9:56
Moc hezky ctivy pribeh. zadne psycho ani fantazy. presto napinavy pribeh,ktery se bezne muze stat skutecnosti,v dobe zlych,panovacnych lidi. lepe se uveri zle postave,nez dobremu konci. cetla jsem ji v lete a vubec mi to nevadilo,aspon jsem se chvilema ochladila :-) za 3dny precteno :-)
Ateina
  4. 4. 2012, 20:40
Krásně popsaná severská příroda, příběh se odvíjel příjemným tempem. Kombinace lékařského prostředí s krutými nástrahami arktické části Kanady byla poutavá. Zaujala mě pestrost lidských charakterů, které se v Moose Creeku za léta sešly. Intrikánská mrcha - vrchní sestra byla promyšlenou postavou do posledního detailu. Příjemné počtení, takhle ke konci zimy. Ale u moře by se mi asi jevilo trochu nepatřičné číst o boji s ledním medvědem v minus padesáti stupních, někde uprostřed zamrzlého moře :)