Poslední strach

Poslední strach Originální název: Final Frenzy

Kredit - 1993
ISBN: 80-7171-007-5

Kredit (1993) 80-7171-007-5 157

Šestnáctiletý Andy, který se jako jediný živý znenadání octl v Zemi duchů, má konečně možnost vrátit se domů, i když to znamená, že se bude muset definitivně rozloučit s krásnou Elizabeth. Ale vynoří se ještě jedna překážka – někdo ukradl Tajemství Smrti a míří s ním do světa živých. Pokud se Andymu a Elizabeth, kterým pomáhá kouzelník Velký Aurugula, nepodaří zloděje zastavit, zemřou na světě milióny lidí. Konečný zápas se odehrává na školní diskotéce, kde ruka Smrti kosí jednoho po druhém a zdá se, že není úniku… (Založil/a: rennie)

Barbara Siegel Barbara Siegel
*1952

Ghoulman
  25. 11. 2016, 15:39
Na „béčkovou“ literaturu celkem solidní záležitost, která není ani zle vystavěna a jejíž autorka má bezpochyby značnou fantazii. Příjemné překvapení.
hasickat
  16. 8. 2011, 13:38
Všechny knihy z cyklu Stopy Hrůzy jsou skvělé čtení do kapsy nebo do tramvaje. Ve dbanásti letech jsem se u nich bála, ale te´d je čtu spíš z nostalgie.