Horká čokoláda pro mystickou duši

Horká čokoláda pro mystickou duši
Originální název: Hot Chocolate for the Mystical Soul

Columbus - 1999

Columbus (1999) 378

Kniha plná skutečných svědectví o "nemožném", kniha, která vás přesvědčí, že zázraky se dějí. Tak jako vás v ledovém zimním večeru vzpruží a potěší kouřící hrnek horkého kakaa, přinesou i vaší duši potěšení a posilu příběhy, sebrané pro vás v naší nové knize. Tentokrát si přijdou na své hlavně milovníci všech věcí mystických a tajemných. Usadíte-li se pohodlně ve svém oblíbeném křesle, budeme vám vyprávět o nadpřirozených událostech, o zázracích, jimiž "vyšší moc" zasáhla do lidských životů, a nevyhneme se ani dnes stále více diskutovaným zážitkům blízkosti smrti. Autoři jednotlivých příběhů nejsou žádní suchopární vědci, ale rozhodně ani žádní blouznivci nebo fantastové. Najdeme mezi nimi lidi obyčejné i neobyčejné, lidi nejrůznějších osudů a profesí. O své příběhy se s vámi podělí lékaři i učitelé, stejně jako pekař, student, právník, herec nebo prodavačka. Horké kakao je kniha, která vás nejspíš přesvědčí, že svět není jen to hmatatelné kolem nás, a možná vám dodá i naději, že "někdo tam nahoře nás má rád". (Založil/a: venalce)