Slepičí polévka pro pracující duši

Slepičí polévka pro pracující duši Originální název: Chicken Soup for the Soul at Work

Columbus - 1999
ISBN: 80-7249-001-X

Columbus (1999) 80-7249-001-X 286

Práce je důležitou součástí života, ať už obsluhujete zákazníky, podnikáte, nebo vaříte pro rodinu. Každý z nás by určitě mohl vyprávět spoustu zajímavých příběhů o práci. Z této bohaté pokladnice zážitků vybrali Jack, Mark a ostatní speciální sbírku inspirujících povídek, které vyprávějí o odvaze, pochopení a tvořivosti v práci. Slepičí polévka pro pracující duši pobídne vaši duši příběhy o odvážných vůdcích a povzbudí vás v tvůrčím úsilí. Naučí vás, jak obohatit vlastní život a život spolupracovníků upřímným uznáním. Tato mocná kniha vám otevře oči, uvidíte nové cesty úspěchu - a co je nejdůležitější, naučíte se mít rádi sami sebe a vážit si sebe samých, své práce a svého okolí. Podělte se o její příběhy s představenými, spolupracovníky nebo podřízenými a radujte se z nové cesty. (Založil/a: AndyRamos)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944