Kramerová versus Kramer

Mladá fronta - 1993
ISBN: 80-204-0399-X

Mladá fronta (1993) 80-204-0399-X 183
Mladá fronta (1980)

Slavný román, který se stal předlouhou ještě slavnějšího filmového dramatu, vypráví příběh úspěšného reklamního agenta Teda Kramera, který po nečekaném odchodu manželky zůstává sám se svým sedmiletým synem. Zpočátku je svou novou rolí poněkud zaskočen, ale brzy se dokonce smíří i s profesním sestupem. Jenže po roce a půl odloučení se Joanna Kamerová vrací a chce svého syna zpět . (Založil/a: NeitMoo)

Avery Corman Avery Corman
*28.11.1935

Tojaheva
  7. 10. 2014, 10:22
Naštěstí sem nikdy neviděla film a tak sem se mohla ponořit do příběhu s napětím a očekáváním. Fandit Tedovi byla moje morální povinnost a Joannu sem opravdu nedokázala pochopit, i když sem se snažila. Poutavý příběh ze života, který opravdu nechcete začít.
fifakovaterka
  28. 9. 2015, 22:59
Velice čtivá kniha. Moc mě bavila, četla se rychle a snadno. Vůbec mi nevadilo, že jsem viděla i film, protože kniha je v podstatě skoro stejná až na nějaké skryté skulinky. Já bych to nazvala "zákulisí" nebo "co jsme ve filmu neviděli". Kniha se mi vážně moc líbila a ráda bych si přečetla i ostatní knihy od tohoto spisovatele.