Ten zabiják

Ten zabiják Originální název: The Assassin

Talpress - 2010
ISBN: 978-80-7197-381-2

Talpress (2010) 978-80-7197-381-2 525

Druhá kniha série Ryan Kealey.

Uběhl více než rok od doby, kdy Ryan Kealey zabránil zavraždění několika světových vůdců v hlavním městě USA. Jeho práce je vynikající, ale sám zvažuje doprovodné škody. A nyní se má stát klíčovým hráčem ve spiknutí nepředstavitelného rozsahu. Něco s má stát v New Yorku. Když vysoko postavený íránský zdroj odhalí, že Írán plánuje bombový útok na Spojené národy, začnou američtí zpravodajci s protiopatřeními. Jen Kealey si uvědomí, že je to kouřová clona, jež má skrýt mnohem rafinovanější spiknutí. Ale přesvědčit ostatní se ukáže jako obtížný úkol. S jediným pomocníkem, londýnskou novou zástupkyní šéfa Naomi Kharmaiovou po boku, Ryan musí konat mimo státní struktury, aby zabránil strašnému útoku v uzavřeném městě. (Založil/a: icekafe)

Andrew Britton Andrew Britton
*06.01.1981 - †18.03.2008

Artep524
  7. 7. 2012, 11:54
I přesto, že kniha je celkem obsáhlým dílem, jsem jí přečetla velice rychle. Líbil se mi zejména příběh, a také autorův popis prostředí a postav.