Vražda na Velký pátek

Motto - 2010
ISBN: 978-80-7246-510-1

Motto (2010) 978-80-7246-510-1 249
Motto (2004) 80-7246-233-4 249

Alberta Talleyová, matka dvojčat, byla brutálně zavražděna na Velký pátek roku 1950. Spolu s tělem objevila policie také spoustu krvavých otisků rozesetých po celém bytě. Otisky patřily jejím synům a ti také byli ze zločinu obviněni. Dávného případu se ujímá Christine Bennettová, přitažlivá mladá žena, která polovinu svého života strávila v klášteře. Nyní je čerstvě zproštěna svého slibu čistoty a stěhuje se do domu, který jí odkázala její teta. Christine je přesvědčena, že dvojčata jsou nevinná a chce je očistit… Ovšem jestli to nebyli oni, kdo jejich matku před čtyřiceti lety zavraždil, kdo to tedy byl? Podaří se jí odhalit, kdo spáchal tak odporný zločin právě v ten nejsvětější den? (Založil/a: icekafe)

DanielOsbourne
  22. 1. 2016, 15:38
Velice příjemná detektivka ze staré školy, která není příliš akční, ale vsází na vyšetřování formou monologů, které vede bývalá jeptiška s podezřelými a s lidmi, kteří si v době vraždy mohli něčeho všimnout. Moc mě bavilo sledovat vývoj, kterým hlavní postava prošla a její začínající milostný život. Teorie dvojčat byla zajímavá a samotné rozuzlení bylo poměrně slušné. V sérii rozhodně budu pokračovat dále.
Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:31
Nenáročná, oddychová detektivka, žádné potoky krve a klubka vytažených střev, jak jsme zvyklí ze severu. Pro mě vítaná změna a návrat ke klasice.
Les_pulpinos
  28. 12. 2012, 16:01
Velkou předností těchto knížek je jejich hlavní hrdinka - Christine Bennettová, velice sympatická bývalá jeptiška, jejímiž případy jsou velice často vraždy, při nichž musí pátrat i v daleké minulosti obětí. V průběhu této detektivní série se vyvíjí i osobní život hlavní hrdinky, čímž jsou knihy ještě poutavější!