Vražda v den svatého Valentýna

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Motto - 2010
ISBN: 978-80-7246-478-4

Motto (2010) 978-80-7246-478-4 276

Christine Bennettová dostane za úkol vypátrat, co se stalo na Erijském jezeře v den svatého Valentýna Tři staří kamarádi – Matty, Clark a Val – se rozhodnou završit oslavu Valových narozenin procházkou přes zamrzlé jezero. Už nikdy se ale nevrátí. Později jsou pod roztátým ledem nalezena těla Clarka a Mattyho, který byl postřelen. Val se pohřešuje, a stává se tak hlavním podezřelým z vraždy. Jeho zoufalá manželka poprosí bývalou jeptišku Christine Bennettovou, aby ho našla a dokázala jeho nevinu. Christine se úkolu ujme, ale když se konečně dopátrá pravdy, zjistí, že se pohybuje na nebezpečně tenkém ledě... (Založil/a: icekafe)

stepuli
  2. 11. 2016, 17:34
Další z příběhů Chris a musím říct, že zápletka mě opravdu dostala. Do poslední chvilky jsem netušila, co za tím může být, napadaly mě různé varianty, ale tohle jsem nečekala. Za mě nejlepší případ série (ještě mi zbývají 3 díly k přečtení).
lenickaa
  27. 3. 2013, 0:55
Zpočátku trošku nudnejsi, pasáže o pocitech Christine mírně přecitlivělé, ale zápletka a rozuzlení napínavé.
sarka123
  21. 10. 2016, 10:21
Od knížky jsem neočekávala nic víc, než klasickou detektivku. Proto jsem byla velmi překvapena - kniha se četla jedním dechem, úžasná zápletka, nemohla jsem se od knížky odtrhnout, napínavé až do konce. Určitě doporučuji. Pro mě první kniha od této autorky, jsem zvědavá na další.