Úspěšná smolařka se (asi) vdává

Originální název: Queen of Babble Gets Hitched

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-778-7

BB art (2010) 978-80-7381-778-7 300

Na Lizzie Nicholsovou se přece jen usmálo štěstí. Má práci, kterou miluje, a lásku svého života, Jeana-Luka. Ten se konečně vyjádřil a požádal ji o ruku a Lizzie, zavalená prací, se připravuje na svatbu snů, která se má konat na snoubencově zámku v jižní Francii. Jen na ušití vlastní svatební róby jí jaksi nezbývá čas.
Ale ze snu se stává noční můra. Lizziina rodina ze středozápadu nemůže pochopit, proč dcera nechce mít svatbu u nich doma, a její budoucí francoužští příbuzní, kteří mají vždy na vše vytříbený názor, dělají také problémy. A Lizzie začíná uvažovat, zda je ten její pohledný a šarmantní šlechtic skutečně tak okouzlující, jak si původně myslela. (Založil/a: Honey0105)

Lucianna
  6. 10. 2014, 20:15
Takový zvrat události jsem sice vůbec nečekala ale Chazovi jsem fandila už od začátku. Kde byl problém? Hrdinka byla naprosto blbá! Měla jsem ji chuť uškrtit. Určitě bych to nedoporučila pro náctileté jako jsem já. Ale mojí mamce se kniha líbila více než mě. :-) a určitě bych to doporučila i když se musíte prokousat druhým dílem:-)
Honey0105
  3. 10. 2010, 0:20
Tak tento díl byl určitě lepší, než ten druhý, ale stejně se mi asi nejvíc líbil první a ty další díly mi přišly trochu zbytečné. Sice se to nakonec zajímavě vyvrbí, ale spokojila bych se i s koncem prvního dílu, který se mi líbil asi nejvíc.
Naiad
  28. 11. 2010, 16:50
Stále mám pocit, že první díl stačil. Sice zajímavá zápletka, ale pořád to nemá na první díl. Jsem ráda, že Meg už další díly psát nebude. I když jsem si tady Chaze zamilovala, konec prvního díli se mi líbil víc.