Gravitation 1 - Přitažlivost

Originální název: Gravitation 01

Zoner press - 2009
ISBN: 978-80-7413-029-8

Zoner press (2009) 978-80-7413-029-8 200

Legendární, 100% autentická shonen-ai manga je zde! Fanouškům japonských komiksů přinášíme první díl romantické komedie/dramatu o chlapci Šuičim, který se pokouší prosadit v hudebním průmyslu. Autorka vytvořila jeden z nejúžasnějších příběhů mangy, plný propracovaných postav, který doplnila nádhernými kresbami.

Šuiči Šindó se chce stát rockovou hvězdou, ale chybí mu zkušenosti, talent i skupina. Dá se dohromady s charismatickým kytaristou a s ním se přihlásí do soutěže talentů, aby celému světu ukázal, že v jeho textech dřímá skrytá genialita. Vzápětí se však setkává s Eiri Yukim, který s jeho amatérskými verši nemá slitování a sebevědomí mladého hudebníka nekompromisně sráží. Šuiči jeho kritiku nedokáže pustit z hlavy a rozhodne se proto zjistit, co je vlastně Yuki zač. Jejich osudy se začínají nezvratně proplétat. Síla podobná gravitaci je váže k sobě a oni jí nedokáží vzdorovat.

Tato kniha je vytištěna ve stylu „manga", v autentickém japonském formátu zprava doleva. A protože žádná z kreseb nebyla převrácena nebo nahrazena, čtenáři si příběh vychutnají přesně tak, jak jeho tvůrci zamýšleli. (Založil/a: Antonín)

S.monika
  27. 1. 2014, 22:21
Musím se přiznat, že naprosto miluji tuto mangu. Mám všechny díly v angličtině, které jsem si nechala za těžký peníze dovést z GB, a hned vedle českou verzi, kterou jsem nikdy nečetla.
Celkem mě překvapilo, že se zrovna přeložila shounen-ai manga jako jedna z prvních od Zoner Press, ale zkrátka lásce neporučíš ;)
SaoKissa
  26. 6. 2011, 12:10
První manga, kterou jsem četla. První manga kterou jsem si navždy zamilovala, a to i přes to, že příběh je lehce ohraný a přespříliš romanticko-naivní.