Tichá čepel

Poprvé vydáno celosvětově: 1998

Fantom Print - 2010
ISBN: 978-80-7398-071-9

Fantom Print (2010) 978-80-7398-071-9 256

Jedenáctá kniha Legendy o Drizztovi * Může být Magický krystal konečně zničen? * Drizzt je odhodlán zničit zákeřný Magický krystal, a vydá se proto za učeným knězem Kaderlem. Stane se však to, čeho se nejvíce obával – Crenshinibon padne do rukou drowského žoldáka Jarlaxla a jeho pochybného spojence Artemise Entreriho. (Založil/a: Antonín)

Blueberry
  22. 9. 2014, 8:06
Souhlasím s komentářem teddyho. Všechno v tomto, pro mě závěrečném dílu, je vybrakováno z předchozích knih. Zloduchové, magické předměty i zápletky jsou podobné. Ne, ne, ne - pro mě Drizzt tady končí! Páčko!
teddy
  9. 8. 2014, 14:10
Obsahuje spoiler spoiler Četl jsem předchozí díly, kde se autor soustavně vyvíjel. Po přečtení Domoviny a Útočiště jsem byl vyloženě nadšený. Ale tady jsem měl pocit, že to je furt to samé. Hlavní záporné postavy jsou stále ty samé a jako už několikrát. Nepadnou a nedá se jim bránit. Magické artefakty jsou stále to samé. Snad bude zbytek série lepší.