Cesta k úsvitu

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Fantom Print - 2009
ISBN: 978-80-7398-058-0

Fantom Print (2009) 978-80-7398-058-0 256

Drizzt s Catti opustili Mitrilovou síň před dlouhými šesti lety, ale bolest ze ztráty přítele je stále nesmírně tíží. Hon na piráty na Mořském skřítkovi, na lodi kapitána Deudermonta, však představuje dostatečné rozptýlení. Pak ale na ostrově, který není ani zakreslen v mapě, narazí na tajemnou věštkyni, která je vrátí zpět ke zdroji jejich bolesti a uvrhne je do spárů pomstychtivého démona. Ale Errtu není jediný, kdo se chce pomstít. Drizzt touží po spravedlnosti, ale možná získá víc, než tuší. Napřed se však bude muset postavit Errtuovi a jeho démonským hordám, pohlédnout do hořících hlubin nekonečné Propasti a udělat vše, co je v jeho silách, aby nevyměnil život jednoho přítele za duši druhého. (Založil/a: Antonín)

Blueberry
  13. 4. 2014, 15:49
Nikdy nekončící akční jízda plná soubojů, scimitarů a bitev. To mi trochu vadí, ale vzhledem k tomu, že nejsem cílová skupina této série (i když jí čtu), tak to nebudu brát jako mínus. Drizzt je ale vážně třída! =P
piko
  5. 4. 2012, 8:43
Celkem podařenej konec serie,jediny co me trosku mrzi ze se mi darilo dej vicemene predvidat (napr. ze errtu nevezni zaknafeina ale wulfgara) a nedoslo k nejakemu zasadnimu zvratu. Jinak pekne ctive napsane.