Jižní vítr

Jižní vítr

Moba - 2010
ISBN: 978-80-243-4036-4

Moba (2010) 978-80-243-4036-4 368

Brittany Addisonová byla ještě dítě, když jako jediná přežila ztroskotání lodi u břehů Tahiti. Díky péči léčitelky Rataney vyrostla v krásnou mladou ženu. Po šesti letech strávených na rajském ostrově dostane znovu šanci vrátit se do rodné Anglie, když na ostrov připluje se svou lodí Endeavour kapitán James Cook. Brittany se připojí k dobrodružné expedici a na palubě pozná svoji první lásku v podobě tajemného důstojníka Zacharyho Hickse. Utajit vášnivou lásku na stísněném prostoru zaoceánské lodi je nelehký úkol. Tahitský šaman Tupia navíc pokládá cestu za prokletou a prorokuje, že dívka přinese lodi zkázu. Jen Brittanina láska a odhodlanost mohou kletbu prolomit, aby posádku na dlouhé cestě provázela šťastná hvězda…
Exotické dálky Pacifiku a láska překonávající všechny překážky. (Založil/a: Milena)

Nicole C. Vosseler Nicole C. Vosseler
*30.01.1972

niknikita
  19. 1. 2016, 11:24
Díky Vosselerové jsem prožila krásné a drsné dobrodružství na trojstěžníku kapitána Cooka a užívala jsem si její skvělé vyprávění, které mne zavedlo do exotického prostředí a doby zámořských objevů. Ani chvíli jsem se na této zajímavé cestě nenudila.
Monika Rodriguez
  7. 11. 2016, 7:35
Krásná kniha o tříleté plavbě Jamese Cooka a jeho posádky. Autorka nezapomněla ani na nádherný zamilovaný příběh :)