Život mi pije krev

Originální název: Life Sucks

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-625-4

BB art (2009) 978-80-7381-625-4 186

vám pije krev, když vám táhne na dvacet, jste švorc a nemáte holku, zato máte naprosto neperspektivní práci. V případě Dava Millera si to neperspektivní můžete ještě třikrát podtrhnout.
Život je ještě těžší, když jste zaměstnaný na noční šichtě v Poslední zastávce, nejlepší upírské večerce v LA, a když se můžete těšit nanejvýš na to, jak budete celou věčnost doplňovat do regálů sušené hovězí maso a krevní konzervy, abyste nedostali vynadáno od svého hnusného šéfa a upířího pána Radua.
Ono úplně stačí, že Dave nostalgicky touží po časech, kdy byl ještě vegetarián. Ale když začne s psychotickým upírem Wesem bojovat o přízeň gotičky Rosy, neživot se mu opravdu zkomplikuje… (Založil/a: Milena)

Jessica Abel Jessica Abel
*??.??.1969

HPL
  29. 7. 2014, 23:37
Opět další kousek odchycený v knihovně. Taky mě podle toho přihlouplýho názvu mohlo napadnout, že to bude o upírech. Jaj, no došlo mi to bohužel až doma. Snažil jsem se tomu dát šanci, ale bylo to vážně hloupé a o ničem. Kresba podprůměrná. Na poli komiksů existuje velká spousta lepšího výběru.
PS: Jediné, co mě pobavilo, že Dave vypadal jak mladej Keanu Reeves :D