Princ a skřivánek

ISBN: 80-7337-157-x

Adonai (2004) 80-7337-157-x 291
Albatros (1987)
Albatros (1984)

Princ a skřivánek je příběh pro větší děti. Autorce se podařilo vcítit do dětské mentality, vytvořit strhující děj a postavy. To, co přetrvává již od pradávných dob je právě PŘÁTELSTVÍ a právě citovost této knihy pomůže dětskému čtenáři obohatit vnímání mezilidských vztahů. (Založil/a: TeTecko)

miiichalka
  9. 2. 2012, 17:18
Z téhle knížky si pamatuji jen strašně moc dojmů, z děje asi nic, přesto se těšm až si zalezu d pelechu se svými dětmi a budeme si to znovu číst. Jsem zvědavá, jestli i ji se budou po tvářch koulet slzičky, na které si v souvislosti s touhle knížkou vzpomenu já :)
opičkaka
  3. 3. 2013, 16:02
Krásná knížka, moc ráda na ní vzpomínám a z nostalgie jsem si ji přečetla ještě i na vysoké škole. Můžu jenom doporučit :-)
Thomash
  29. 1. 2012, 10:55
Tuhle knížku jsem přečetl asi 10x, když mi bylo nějakých 10-13 let. Knížka je výborná a já jsem si v duchu představoval její zfilmování. Vypráví o vzniku a sílícím přátelství dvou malých kluků. Tu větu "Nikolko, ty jsi vzhůru?" z nemocnice, kde Nikola leží po těžkém zápalu plic si pamatuju dodnes :o)