Jenom láska

Jenom láska Originální název: Only Love

Baronet - 1998
ISBN: 80-7214-130-9

Baronet (1998) 80-7214-130-9 376

Ústředním hrdinou je Raf, nesoucí přezdívku Whip, poslední a nejmladší ze sourozenců Moranových. Jako věčný tulák procestoval křížem krážem pomalu celý kontinent, avšak nikde se nedokázal zdržet dlouho, stále ho nějaká tajemná síla hnala vpřed. Až tady, v divoké kráse Colorada, nachází v drsných horách srub a v něm překrásnou dívku, kterou už dlouhou dobu vídal ve svých nejtajnějších snech.
I když mu krásná Shannon učaruje na první pohled, Whip se nečekaně touze a vášni brání. Trápí ho pomyšlení, že by mohl ztratit svou svobodu, kterou miluje nade vše, že by mohl přijít o kouzelné východy slunce nad opouštěnou divočinou. Po mnoha zápletkách si však nakonec uvědomuje, že Shannon ho přece jen vábí ze všeho nejvíc, a že ani nejkrásnější východ slunce mu jeho život nenaplní - to dokáže jen a jen ryzí, opravdová láska. (Založil/a: lera)

Bloodym
  11. 12. 2013, 0:52
Tady už mě autorka poměrně iritovala, po několikáté přivedla vedlejší postavu, říkalo se jí třeba pan x, aby jí následně dala vlastní příběh a přezdívku, o které předtím nikdo neslyšel. Je to otravné a dělá to zmatky. Touto knihou jsem s autorkou skončila a šla hledat jiné obzory.