Jenom můj

Jenom můj Originální název: Only Mine

Baronet - 1998
ISBN: 80-7214-146-5

Baronet (1998) 80-7214-146-5 355

Kniha vypráví životní peripetie mladé, krásné skotské lady Jessiky Charterisové, které hrozí manželství se zhýralým lordem Gorem. Aby se zachránila, vnutí formální manželství Wolfu Lonetreeovi, nemanželskému synu anglického vikomta a dcery čejenského šamana. Wolfe, zvyklý na drsný život v divočině, svou přítelkyni varuje před prostředím, na které není zvyklá, ale marně. Jejich přátelství je završeno manželským slibem, pod nímž si každý z partnerů představuje něco jiného. Jessika hledá zejména ochránce, zatímco Wolfe ženu se vším všudy. Dny jejich společného života jsou proto plné nesnadného i bouřlivého hledání společné cesty, která by vedla ke šťastnému splynutí v náruči pravé manželské lásky. (Založil/a: lera)

Bloodym
  11. 12. 2013, 0:56
Tohle je nejlepší kniha autroky. Wolf i Jessika mi jsou sympatičtí i když ten konec s tím, že je Strom, co stojí osamotě, byl trochu přehnaný.