Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Jenom on

79%
4 14
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Jenom on Originální název: Only His

Nejnovější vydání:
Baronet - 1998
ISBN: 80-7214-076-0
Počet stránek: 360
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 4x v oblíbených
v přečtených 26x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Baronet (1998) 80-7214-076-0 360

Hrdinka románu Jenom on Willow Moranová se vydává po válce Jihu proti Severu ze zpustošené farmy v Západní Virginii do divočiny Západu pátrat po svém bratru Mathewovi. Mathewa zvaného Reno totiž zlákala na západ vidina zlata, touha po zbohatnutí. Protože by strastiplnou cestu sama nezvládla, dívka si najímá zkušenéhop průvodce Caleba Blacka. Black se nejen v divočině vyzná, ale také má důvod hledat Mathewa, ovšem naprosto odlišný od Willow. Chce se mu pomstít, neboť je přesvědčený, že Mathew svedl jeho sestru Rebekku, která při porodu dítěte zemřela. Willow Moranová zpočátku nic zlého netuší a dlouho se z důvodů bezpečí vydává za Calebovu manželku. Později však mezi oběma hrdiny vzniká trpká nevraživost. Společné útrapy při putování krajem plným nebezpečí je zase sblíží natolik, že se nepřátelství promění ve vášnivou lásku. K jejímu naplnění ovšem vede trnitá cesta. (Založil/a: lera)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Bloodym
40% 40% 40% 40% 40%
  11. 12. 2013, 1:00
První díl série only. Willow byla poměrně sympatická, Caleb taky a asi jediný vtip v jejích knížkách se objevil v tomhle díle - chytání pstruhů.
Eviickaaa
  28. 11. 2013, 23:34
Hrdinka románu Jenom on Willow Moranová se vydává po válce Jihu proti Severu ze zpustošené farmy v Západní Virginii do divočiny Západu pátrat po svém bratru Mathewovi. Mathewa zvaného Reno totiž zlákala na západ vidina zlata, touha po zbohatnutí.
Protože by strastiplnou cestu sama nezvládla, dívka si najímá zkušenéhop průvodce Caleba Blacka. Black se nejen v divočině vyzná, ale také má důvod hledat Mathewa, ovšem naprosto odlišný od Willow. Chce se mu pomstít, neboť je přesvědčený, že Mathew svedl jeho sestru Rebekku, která při porodu dítěte zemřela.
Willow Moranová zpočátku nic zlého netuší a dlouho se z důvodů bezpečí vydává za Calebovu manželku. Později však mezi oběma hrdiny vzniká trpká nevraživost. Společné útrapy při putování krajem plným nebezpečí je zase sblíží natolik, že se nepřátelství promění ve vášnivou lásku. K jejímu naplnění ovšem vede trnitá cesta.