Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Minulé životy našich dětí

90%
5 4
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Minulé životy našich dětí
Autor:
Originální název: Children´s Past Lives

Nejnovější vydání:
Talpress - 2005
ISBN: 80-7197-229-0
Počet stránek: 320
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 5x v přečtených
v knihovně 1x v knihovně
k přečtení 15x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Talpress (2005) 80-7197-229-0 320

V této úžasné, kontroverzní a průkopnické knize shromáždila Carol Bowmanová přesvědčivé důkazy vzpomínek dětí na minulé životy. Tyto zážitky nejen že jsou reálné, jsou také mnohem běžnější, než si většina lidí uvědomuje. Podnět k mimořádné výzkumné práci dal Bowmanové její vlastní malý syn Chase, když v pěti letech popisoval svůj minulý život a smrt v občanské válce, a to s přesností, která byla později potvrzena odborným historikem. Úžasné bylo i to, že když Chase tento konec svého minulého života vylíčil, zmizel jeho chronický ekzém a fobie z hlučných zvuků. Bowmanová, inspirována Chaseovým převratným uzdravením, shromáždila desítky dalších případů a napsala tuto obsáhlou studii, v níž ukazuje, že hodně malé děti si na své minulé životy vzpomínají velmi spontánně a přirozeně. V této knize vysvětluje, jak rozlišit mezi vzpomínkami na skutečný minulý život a fantazií, poskytuje rodičům praktické rady, jak reagovat na vzpomínky z minulého života, a ukazuje, jak podporovat duchovní a léčivý přínos těchto zkušeností. Kniha, která je snad nejpůsobivějším, nejpřesvědčivějším a nejlépe dokumentovaným důkazem života po smrti, poskytuje útěchu a povzbuzení a přeměňuje naše představy o životě po smrti a bezesporu se může směle řadit vedle klasických děl Betty J. Eadieové, Raymonda Moodyho a Briana Weisse. (Založil/a: Rustynka)

(více)  

Štítky

více  
Carol Bowman Carol Bowman
*14.10.1950


KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Rustynka
100% 100% 100% 100% 100%
  27. 9. 2010, 6:00
Já tuto knihu vyhledala po smrti mého dědečka....

Neskutečně dobrá knížka, která člověku dokáže pochopit věci, které by ho dřív nenapadly. Mě pomohla dívat se na smrt úplně jinak, vůbec ne jako na konec všeho.

Autorka se nesnaží přesvědčit, pouze v knize popisuje svoji cestu, jak se setkávala s regresemi do minulých životů u malých dětí i dospělých a svoji studii dokládá rozsáklým seznamem dalších knih.