Do třetice všeho zlého

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Petra - 2004
ISBN: 80-7301-088-7

Petra (2004) 80-7301-088-7 189

Je bláznovstvím spálit za sebou všechny mosty? Tuto otázku si klade Kamila, která opouští Prahu, aby se s pomocí přítelkyně Marty a známého prostředí rodného města snáze vyrovnala s rozpadem manželství. Představy o pozvolné „léčbě zraněné duše a opětovném nalezení sebedůvěry a optimismu je však nucena zcela změnit, neboť se hned po příjezdu do Bystřice stává přímou účastnící série tragických událostí. Začíná nebezpečná hra s neznámým protivníkem a starosti, které se až dosud zdály důležité, se pojednou stávají malichernými. (Založil/a: Milena)

Pend
  13. 10. 2014, 9:32
Je to spíše román pro ženy než detektivka. Hlavní hrdinka se prostě rozhodla, že úmrtí odehrávající se kolem ní jen tak nenechá být.
svobodka
  14. 11. 2015, 17:27
Literárně spíš slabší, protože se zabývám korekturami, asi bych tam občas zasáhla. Ale byla jsem napnutá, četla jsem s chutí a potěšilo mě, že jsem vraha objevila ještě před postavami knihy. :-)