Nikdy nelži

Originální název: Never Tell a Lie

Euromedia Group - 2010
ISBN: 978-80-242-2781-8

Euromedia Group (2010) 978-80-242-2781-8 296

David a Ivy žijí na předměstí ve starém viktoriánském domě a těší se na brzké narození vytouženého potomka. Při výprodeji harampádí po předchozích majitelích se náhodou objeví jejich bývalá spolužačka ze střední školy Melinda Whiteová - i ona bude zdá se co nevidět rodit. David ji vezme na prohlídku domu a Melinda už odtud nikdy nevyjde... Podezření padá na Davida a Ivy se ve snaze očistit manželovo jméno pustí do pátrání v jeho minulosti. Té minulosti, o níž byla dosud přesvědčena, že ji zná. Ale mýlila se.
Do života a vztahu navenek ideálního manželského páru tak zničehonic, ale o to razantněji zasáhnou nedůvěra, zklamání, zrada. A smrtelné nebezpečí, protože když se tajemství a lži přetaví v posedlost, neexistuje žádná promlčecí lhůta pro pomstu... (Založil/a: Antonín)

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:39
Knížka se mi dobře četla. Jen si myslím, že ve skutečnosti by žena v 9. měsíci těhotenství rozhodně nedokázala to, co hlavní hrdinka příběhu. To si, myslím, bylo trochu přehnané. Ale jinak zajímavý příběh.
Illaa
  11. 2. 2015, 14:54
Rozjezd trošku pomalejší, ale pak knihu již neodložíte. Autorka dokázala do poslední chvíle držet čtenáře v napětí. Musím se přiznat, že jsem byla v pátrání na špatné stopě, asi jsem v mysli zápletku až moc překombinovala. Rozuzlení i tak moc zajímavé.