Příběhy z Kamenitého vrchu

Originální název: Tales from Watership Down

Mladá fronta - 1998
ISBN: 80-204-0709-X

Mladá fronta (1998) 80-204-0709-X 235

Po čtyřiadvaceti letech se Richard Adams vrátil ke svým králičím hrdinům známým z jeho celosvětově oblíbeného románu „Daleká cesta za domovem“

Pokračování známého románu Daleká cesta za domovem přibližuje králičí mytologii a králičí pohádky a vypráví o nových dobrodružstvích, která komunitu potkala po slavné bitvě s generálem Čistcem. (Založil/a: Milena)

Richard Adams Richard Adams
*09.05.1920

Kaiella
  11. 8. 2013, 23:08
Neberu tyto příběhy úplně jako samostatnou knihu. Spíše jako doplnění a zavzpomínání na překrásnou Dalekou cestu za domovem pro fanoušky. Nic to ale nemění na tom, že knihy Richarda Adamsa stojí za to si přečíst.
Snow
  19. 2. 2012, 20:25
Vše podstatné jsem napsal již u předešlého díla. Byl jsem hrozně rád, že jsem se do kolonie mezi králíky mohl zase vrátit a povídky o králi tisícera nepřátel bych mohl číst neustále, škoda že jich není víc.
K0L1
  18. 9. 2012, 17:49
Pár povídek o El Hréránovi opravdu moc hezkých, ale i tak mi některé povídky přišli slabší, ikdyž možná jen proto že jsem příběhy četl hned po Daleké cestě za domovem :-)