Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Apokalypsa podle Marie

80%
4 17
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Apokalypsa podle Marie Originální název: L‘apocalypse selon Marie

Nejnovější vydání:
Rybka Publishers - 2009
ISBN: 978-80-87067-53-6
Počet stránek: 431
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 26x v přečtených
v knihovně 20x v knihovně
k přečtení 12x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Rybka Publishers (2009) 978-80-87067-53-6 431

Patrick Graham, známý mezinárodním bestsellerem Evangelium podle Satana, ve svém nejnovějším strhujícím thrilleru vytváří bohatý a odvážný románový svět. S pomocí pečlivě promyšleného děje, propracovaných detailů a mistrovsky vystupňovaným napětím vtahuje čtenáře do boje o záchranu lidstva a využívá všechny trumfy vlastní tomuto žánru k tomu, abychom se zadrženým dechem obraceli stránku po stránce, dokud příběh nedojde rozuzlení. Patrick Graham má jedinečný dar pohrávat si s našimi primárními strachy, nadějemi a nejniternějšími pocity. Jeho román Apokalypsa podle Marie otevírá cestu, která vede přímo na konec světa. Budete se bát, nikdy se však nebudete chtít vrátit zpět. Píše se červenec 2008. Zraky celého světa jsou upřeny na ničivou živelní pohromu, která pustoší pobřeží Ameriky. Několik vědců, kteří za záhadných okolností postupně umírají, však dobře ví, že na této katastrofě není nic přirozeného a že je předzvěstí opětovného propuknutí odvěkého boje, v němž se nehraje o ni menšího než vyhynutí lidského druhu. Začíná závod s časem, v němž poslední naději lidstva představuje jedenáctiletá dívka Holly a policejní psycholožka Maria Parksová, čtenářům dobře známá z autorova předchozího románu Evangelium podle Satana, která zaslechne Hollyino volání o pomoc. Zatímco se apokalypsa blíží, Holly se bez vlastního přičinění stává nositelkou obrovské moci a hlavním aktérem hry, v níž se rozhoduje o osudu lidstva. (Založil/a: rafzaw)

(více)  
Patrick Graham Patrick Graham

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Laponka
100% 100% 100% 100% 100%
  15. 1. 2011, 13:33
Prvních pár kapitol se mi zdálo chaotických, ale to bylo hlavně kvůli tomu, že se tam prolínalo moc dějů a měla jsem na to málo času, když jsem se konečně začetla a děje se začali pomalu slučovat, tak už to bylo OK. Napínavý děj a překvapivý konec;)
bladeone
60% 60% 60% 60% 60%
  7. 5. 2013, 11:29
Naprosto souhlasím s komentářem "rafzawa" byl jsem velice rád, že jsem knihu vůbec dočetl. Zajímavých bylo snad až posledních 50 stran. S Evangeliem se to nedá vůbec srovnávat, snad příští knížka jestli vůbec nějaká bude, půjde ve stopách právě zmíněného Evangelium podle Satana!
rafzaw
60% 60% 60% 60% 60%
  8. 10. 2010, 14:06
Evangelium podle Satana patří k mým oblíbeným knihám, avšak Apokalypsa podle Marie byla poněkud slabší, děj byl zdlouhavý. Málo kdy se mi stane, že jsem rád za to, že jsem knížku dočetl a můžu se vrhnout na něco lepšího. V podstatě některé kapitoly šlo přeskočit, aniž bych cokoliv ztratil. Tím nechci odradit jiné čtenáře, nicméně po výborném debutu je to pro mne zklamání.