Aztécký kodex

Aztécký kodex Originální název: The Aztec Heresy

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-762-6

BB art (2010) 978-80-7381-762-6 190

Čtvrtá kniha série Finn Ryanová.

Při pátrání po španělské galeoně v Karibiku naleznou Finn Ryanová a její partner lord Billy Pilgrim důkaz o ztraceném aztéckém kodexu. V nesmírně cenném svazku, sepsaném v šestnáctém století dobyvatelem obviňovaným z kacířství Hernánem Cortésem, se údajně uvádělo místo, kde se nalézá bájné Zlaté město. Finn a Billy záhy poznají, že se po stopách kodexu nevydali sami.
Pátrá po něm také velitel militantní náboženské organizace, který je kvůli němu schopný zabíjet, a vyšinutý miliardář, jehož za kodexem ženou zcela jiné nekalé pohnutky. Finn a Billy, kterým je brzy jasné, jak je hledání kodexu nebezpečné, odhalí ještě větší a výbušnější tajemství. Tajemství, které je zavede z yucatanské džungle do Sonorské pouště, kde jim opět půjde o život - a to hra teprve začíná. (Založil/a: Antonín)

Antonín
  7. 8. 2014, 0:15
Kniha o ničem ... jsem za půlkou a už mě to fakt nebaví ... Jako fakt nechápu proč tam autor popisuje osoby tak moc důkladně a nepřehledne ... mě vůbec nezajímá jakej má kdo kancl a kde pracoval od dob "římských válek" (do teď nevím kdo je kdo a ani mě to moc nezajímá)... hodně zbytečný na knihu o 190 stranách kvůli tomu tam není místo pro hlavní příběh ... ještě že je tak krátká ...

Už jsem skoro u konce a objevují se tu pořád nové postavy ... Nechápu. A jako vážně má autor na přebalu knihy Kulkanovu pyramidu z města Chitzen Itza které postavili Mayové ??? Ten chlap ať už raději nepíše ...

Prosím já to nechci dočítat, zabte mě !!!

Tak jsem to dočetl, a kdybych to neudělal tak by se nic nestalo, svůj názor neměním !!! Už tedy vím proč je na přebalu Kulkanova pyramida, protože v knize vystupují Mayové ... to je baječné ... Ale proč se to jmenuje Aztécký kodex když o těch tam nepadlo ani slovo... Nechápu a nechci chápat, tento autor již víckrát ne !!!