Tunel do nebes

Tunel do nebes Originální název: Tunnel in the Sky
Poprvé vydáno celosvětově: 1955

And Classic - 1996
ISBN: 80-85782-70-7

And Classic (1996) 80-85782-70-7 228 brož.

Byl to jenom test.
Ale něco se pokazilo. Hodně pokazilo. To, co mělo být běžným desetidenním testem o přežití, se najednou změnilo v nekonečně dlouhou noční můru - v boj na život a na smrt.
...jenom test.
Jsou ztraceni někde ve vesmíru, bez kontaktu se Zemí... na druhém konci tunelu. Skupina mužů a žen, zbavená všech civilizačních výdobytků i zákonů, je donucena vytvořit svou vlastní budoucnost... Drsnou budoucnost v podivné zemi, kde nedokáže přežít ani ten nejlepší.
...jenom test.

matrosh
  2. 6. 2011, 2:12
henlein mě začina pomalu přesvědčovat, že je mistrem napínavého čtení, které nepostráda ani fantazii ani dostatečné sociální kontexty, tuto knížku jsem přečetl na dva nádechy a ani chvilku jsem se nenudil. ubíram jenom jednu hvězdičku za konec i když je zřejmé, že kniha napsána v roce 1955 (!) jinak skončit nemohla. henlein je přes stáří pořád neuvěřitelně současný a jeho pojetí budoucnosti působí tak, jako by kniha byla napsaná teprve včera.