Pamatuj, že tě mám rád

Pamatuj, že tě mám rád
Originální název: Mira si yo te querré

Odeon - 2010
ISBN: 978-80-207-1328-5

Odeon (2010) 978-80-207-1328-5 236

Santiago si načerno půjčuje luxusní auta z dílny, kde pracuje, a vydává se za ředitele banky, aby zapůsobil na studentku z aristokratické rodiny. Když se vše prozradí, vztah skončí a Santiago nastupuje do legií. O dvacet let později najde Montse Cambra zašlou fotografii: má utkvělou představu, že je na ní její dávno ztracená láska...

Část příběhů sahá do 70. let 20. století, část do nedávné současnosti. Všechny obrazy propojuje příběh lásky, který začal ve Španělsku jednoho horkého léta a má pomyslnou dohru v saharské poušti. (Založil/a: al-ma)

Luis Leante Luis Leante
*06.06.1963

badatel
  21. 11. 2013, 20:52
To propojování obrazů zrovna dvakrát nemusím, stačily by mi ty části, kde se nevyskytuje Montse. Člověk by se neměl v minulosti moc hrabat.Jinak knížka dobrá.
misssicccka
  30. 3. 2011, 13:33
Ze začátku mi dělaly problémy pouštní epizody, byly mi bližší ty současné. Přiznávám, že jsem knihu málem i odložila bez dočtení. Nevzdala jsem to a ten konec - ten závěr, který je o tom, že často něco najdeme, aniž bychom to poznali, je silný :) jak dobrá káva a přesvědčivý.
I když je to chvílemi náročnější, doporučuji.