Sloni v Marienbadu

Sloni v Marienbadu Originální název: Sloni v Marienbadu

Tichý syndikát - 2004
ISBN: 80-239-3892-4

Tichý syndikát (2004) 80-239-3892-4 132

První svazek komiksové série Monstrkabaret Freda Brunolda. Ospalými lázeňskými městečky po celé Evropě už léta kočuje zábavný Monstrkabaret pochybné pověsti a pokleslé úrovně. Jeho principálem je upadající bavič, vyhaslý klaun a alkoholik Fred Brunhold. Ale ať se Fred sebevíc snaží utopit v opojných látkách a zvrhlých životních návycích, vždy dokáže při svých produkcích vyvolat ze tmy a snových krajin nové a nové příběhy a jimi dovede okouzlit, omámit a strhnout znuděné měšťáky, kteří náhodou za nedělního podvečera zavítali do zatuchlinou čpícího stanu Monstrkabaret. (Založil/a: Milena)

antoniana
  15. 1. 2015, 9:07
Já vlastně nevím, jak mám hodnotit. Uživatel YjM to vyřešil se svým komentářem asi nejlépe. Vtipné, děsivé, milé - Monstrrkabarret Freda Brrunolda, upadajícího estrrrádního baviče, komika všeho nízkýho a podlýho! Frred Brrunold, to jsem já! Alkoholik a syfilitik! Ale pořád celkem zkousnutelnej chlápek, co paninko?
YjM
  12. 4. 2011, 23:33
Rrroztomilé dada, není-liž prrrravda?

No pořád lepší než skončit jako Lulu Tříkolka..

Indýt. Frštéhen?

A pokračování komentáře na pokračování v příštím pokračování.