Závist

Závist Originální název: Venus Envy

BB art - 1999

BB art (1999) 315

Ženský román anglické autorky líčí se sympatickým nadhledem soužití čtyř dívek, z nichž právě hrdinka má nejmenší úspěchy v lásce i kariéře.
Sedmadvacetiletá žena se marně pokouší prosadit se jako sochařka, je dosud závislá na rodičích, nachází jen podřadné zaměstnání a navíc se zamiluje do svého ženatého šéfa. Komplexy méněcennosti ještě prohlubuje její krásná mladší sestra, která uštěpačně komentuje každý další neúspěch. Na samém pokraji zoufalství dívka zjistí, že to s ní není tak strašné a že láska na ni čeká tam, kde ji léta přehlížela. (Založil/a: Milena)

teite
  6. 12. 2013, 22:27
Hodnocení prostě musí být úměrné žánru, takže v rámci oddychovky fajn, taky bych nevytýkala, ale přece jen tu člověk hodnotí i opravdovou literaturu, takže nějaké hvězdy je třeba nechat do zásoby.
kayluska06
  6. 1. 2011, 17:09
Zápletka dobrá, vlastně tomu nemám skoro co vytknout, přesto nemám pocit, že by si tato kniha zasloužila více než tři hvězdičky... Netuším, kde je zakopaný pes, něco se mi na ní prostě nezdá...