Vášeň

Vášeň Originální název: Passion

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-672-8

BB art (2010) 978-80-7381-672-8 326

Melisse Elmetové je hodně přes třicet, stejně jako kdysi její otec učí na oxfordské univerzitě a je zasnoubená se svým kolegou. Vede docela obyčejný život. Ale jen do okamžiku, kdy uprostřed romantické večerní procházky najednou někdo jejího snoubence zastřelí. Ostřelovací puškou s tlumičem. Melissa instinktivně pochopí, že tu něco nehraje a že by měla zmizet. Ale kam? O incidentu se dočte v novinách i její bývalá studentská láska, manžel na jeden den, než Melissu rodiče donutili sňatek s chudým sirotkem anulovat. Dnes je z něj velice úspěšný bankéř, miliardář a k tomu bývalý tajný agent. Ihned pochopí souvislost mezi nedávným úmrtím Melissina otce, vědce pracujícího na tajném projektu, a vraždou jejího snoubence. Jeho úkolem nyní je svou bývalou lásku ochránit a zjistit, proč jí hrozí nebezpečí. (Založil/a: Milena)

teite
  6. 12. 2013, 22:26
Jedna z nejlepších knih od autorky, alespoň podle mne. Napětí, romantika, dějové zvraty, pro tohle čtu její knihy v naději, že ta další bude podobná.
maurarita
  13. 7. 2015, 21:04
Kniha která patří mezi lepší od této spisovatelky kde nechybí romantika ale i zároven napětí, prolínají se zajímavé příběhy které udržují v napětí až do konce.