Profesionálky

Profesionálky Originální název: Tall Poppies

BB art - 2000
ISBN: 80-7257-249-0

BB art (2000) 80-7257-249-0 325

Román pro ženy od anglické autorky je příběhem dvou ctižádostivých dívek z odlišného společenského prostředí.
Jedna je chudá židovská dívka ze které se stane vynikající obchodnice, druhá je anglickou šlechtičnou ze soukromé školy a obě mají společnou touhu uniknout své minulosti a prosadit se ve svých oborech. Nejdříve se stanou přítelkyněmi, později se spojí jako obchodní partnerky, rozhodnuté dosáhnout úspěchu. Obě dívky, kterým štěstí v lásce příliš nepřeje, mají řadu nepřátel, jejichž intrikám úspěšně čelí a nakonec se jim podaří zakotvit i v pevném citovém vztahu (Založil/a: Milena)

Miess
  18. 6. 2011, 18:58
"Profesionálky" mě pohltily svým příběhem. Dvě dívky z odlišných vrstev, které se nevzdávají a jdou si za svým snem. Čtenář pronikne do světa obchodu a sportu. Zároveň celou knihou prolínají motivy lásky, nenávisti, přátelství a touhy.