Druidové ze Stonehenge

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Moba - 1997
ISBN: 80-7173-534-5

Moba (1997) 80-7173-534-5 208

Třetí kniha série Kevin z Locksley. Knihy na sebe navazují v tomto pořadí: Kevin z Locksley, Rytíř z Alexandrie, Druidové ze Stonehenge a Cesta na sever.

Kevin z Locksley se vrátil ze vzrušujícího dobrodružství ve Svaté zemi. Podařilo se mu varovat krále Richarda Lví srdce před temnými piklemi dvou čarodějů. Nyní je zase v Anglii. Doprovázen věrným Willem a Arnulfem se chce setkat se svým bratrem Robinem v Sherwoodském lese. Cesta však vede rozsáhlými hvozdy, v nichž provozují své rejdy nejen loupeživí bandité. Kevin zřetelně cítí přítomnost čehosi mnohem nebezpečnějšího. A brzy zjistí, že jeho boj proti temným mocnostem ještě zdaleka nekončí. (Založil/a: Parm)

Bloodym
  3. 12. 2013, 10:26
Třetí díl o nevlastním bratru Robina Hooda. Jako malá jsem tuhle sérii nedala z ruky. Byl to způsob jak se vrátit do doby Richarda Lví Srdce, proradného Jana a do Sherwoodského lesa.