PH zázrak pro diabetiky - Revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu

PH zázrak pro diabetiky - Revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu

Noxi - 2009
ISBN: 978-80-8111-002-3

Noxi (2009) 978-80-8111-002-3 334

Diabetes je závažná nemoc, kterou však lze zvládnout! Za pouhých 12 týdnů získáte opět zdraví a duševní rovnováhu! Pokud patříte k těm, kdo jsou postiženi diabetem, je načase s tím něco udělat. Tato kniha vám nabízí jednoduchý, ale průkopnický program, který pomáhá zvládnout diabetes 1. a 2. typu. Jde o zcela přirozený postup, založený na nezbytném alkalickém vnitřním prostředí organismu, jenž pomáhá zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit nemoc a poškození, jež často způsobuje. A to bez vysokých dávek léků, které většina diabetiků užívá. Dozvíte se - Jaké potraviny jíst, jakých se vyvarovat a které jsou nejlepší pro snížení cukru v krvi - Spoustu skvělých pokrmů, které vyrovnávají pH organismu - Jak nahradit jídla, která zvyšují hladinu cukru v krvi, zdravými potravinami - Návod jak se zbavit stresu a cvičit bez rizika - Že přístup k fyzické kondici ve stylu bez práce nejsou koláče vede k překyselení a zvýšenému množství cukru v krvi - Proč je pročištění organismu neboli tzv. tekutinové hody nejúčinnějším začátkem pH stravování a obnovy energie a mnohem víc (Založil/a: Milena)

Robert O. Young Robert O. Young
*06.03.1952

Shelley Redford Young Shelley Redford Young

Morsie
  26. 6. 2013, 15:44
No podle mě je to pravdu skvělá kniha a zasloužila by hodně pozornosti. Bohužel farmaceutické společnosti nestojí o to, aby se lidé z těchto populačních chorob vyléčili. Proto jsem ráda, že jsem se o této knize dozvěděla. V rodině cukrovka je, takže vím, jak je to nepříjemné. Sama proto preventivně dodržuju ty očušťující kúry, abych se jí vyhnula. Veřím, že správným a vyváženým pH se dá upravit celkové zdraví, nejen cukrovka. Kniha má u mě palec nahoru.