Králíček sebevrah se vrací

Originální název: Return Of The Bunny Suicides

Paseka - 2009
ISBN: 978-80-7185-993-2

Paseka (2009) 978-80-7185-993-2 96

Knížka Králíček sebevrah se vrací je pokračováním oblíbených Králíčkových sebevražd (Paseka 2008). I zde se malí chundelatí králíčci rozhodují dobrovolně ukončit svoji pozemskou pouť; a prostředky, které k tomu volí jsou opravdu neuvěřitelné. „Uvažujete o sebevraždě a nevíte jak na to? Rileyho králíček vás odrovná… smíchy,“ napsal o druhém dílu králíčkovských sebevražd spisovatel Pavel Šrut. A jeho kolega Petr Šabach k tomu dodává: „Rileyho humor prostě miluju.“ (Založil/a: Judyth)

VerenaLord
  29. 8. 2014, 22:49
Pokračování Králíčkových sebevražd mě mile překvapilo. Černý humor se snad ještě více vystupňoval a má bránice dostala pořádně za vyučenou. Považuji autora za naprostého génia, jelikož vymyslet a dát dohromady kupu obrázků, které zaručeně pobaví menší i větší čtenáře, je dnes k nezaplacení.
HPL
  15. 12. 2013, 11:40
To jsem takhle procházel knihovnou, když můj zrak zaujala malá zelená knížečka. A po prohlédnutí pár ilustrací jsem byl nucen projít ji celou (bonužel otázka několika minut). Neskutečně brutálně černý humor mi naprosto sedl, i když většina populace by nad ním asi jen zakroutila hlavou.
Nakonec mě ani nepřekvapilo, že "kniha" je od autora Black Books. Způsobů sebevražd je tu skutečně požehnaně a některé jsou vážně originální a zaručeně pobaví (při záchvatech smíchu se na mě v knihovně dívali jak na blázna :D)
Podle mě se skvěle hodí jako dárek.
Ivet
  25. 10. 2014, 12:03
I když nedokážu pochopit, jak se králíčkovi nemohlo podařit spáchat sebevraždu s takovým množstvím nápadů z první knihy, přesto musím obdivovat jeho zapálení pro danou věc. Přichází s ještě šílenějšími, humornějšími a drastičtějšími nápady. Pokračování rozhodně neztrácí nic ze své originality a černého humoru, který pobaví kdykoliv a kdekoliv.