Milenci a hazardní hráči

Milenci a hazardní hráči Originální název: Lovers and Gamblers

Alpress - 1994
ISBN: 80-85859-11-4

Alpress (1994) 80-85859-11-4 711

Když veškerý život ovládne úspěch, zůstat normálním může být velice těžké. Od Londýna po New York od Hollywoodu po Rio se v románu setkáváme s milenci,kteří hazardují s těmi nejvyššími představitelnými hodnotami. Výjimkou nejsou ani hlavní postavy románu,rockový zpěvák Al King,známý jako legendární hřebec,a nevšední kráska Dallas vyznačující se velikými ambicemi a tajnou minulostí.Erotika.lesk slávy,kráska,rocková hvězda,teroristické bomby,orgie,drogové opojení to vše šokuje a vyvolává nervy drásající napětí. (Založil/a: Markenz)

maurarita
  30. 7. 2015, 16:04
V knize najdeme kromě pesté škály postav hlavně úspěch ,peníze ,slávu a sex . Jinak je to příjemné ,oddechové počtení.
koki.veru
  10. 1. 2016, 17:20
Knihu jsem od někoho dostala (asi od babičky) a dlouho jsem jí měla v knihovniččce než jsem se k ní konečně dostala (nechápu proč :D). Kniha byla úžasná. Miluju knížky, které jsou velmi dlouhé a mají propracovaný děj, o to víc se pak cítím zklamaná, když je dočtu a tahle kniha k nim rozhodně patří. Opravdu bohatý děj, mnoho různých postav a vztahy mezi nima, opravdu jsem se nenudila a kniha mě naprosto pohltila :)
Zuzicekk
  25. 6. 2012, 11:11
Tuto knihu jsem stále oddalovala, při tomto množství stránek. Ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem za 2 dny:)
Začátek byl trošku nudnější, jen proto aby čtenář pochopil základní informace o hlavních postavách. Chvíli se mluví o hlavní hrdince Dallas, podruhé o skvělém rokovém zpěvákovi Al Kingovi. Poté se jejich příběhy spojí a čtenář je pohlcen v ději. Až mi bylo líto, že kniha končí:). Skvělý děj. Vřele doporučuji :)